Szybko i solidnie

chłodnictwo

Jesteś pod opieką doświadczonych specjalistów!

PRO-KLIM specjalizuje się w realizacji przemysłowych i komercyjnych instalacji chłodniczych i mroźniczych, do sklepów, marketów, restauracji, cukierni oraz pozostałych przedsiębiorstw w których konieczne jest przechowywanie produktów z kontrolowaną temperaturą.

Nasze wieloletnie doświadczenie w obsłudze klienta, gwarantuje wykonanie usług na najwyższym poziomie wraz z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.
Oferujemy obsługę w pełnym zakresie począwszy od koncepcji i projektu, poprzez dobór odpowiednich  materiałów i urządzeń, realizację kończąc na obsłudze gwarancyjnej.

 
 

Chłodnictwo Warszawa

Poprzedni
Następny

Pro-klim chłodnictwo - Zakres naszych usług:

  • Dostawa i montaż komór chłodniczych i mroźniczych
  • Sprzedaż i montaż mebli chłodniczych i mroźniczych takich jak regały, witryny, bonety, lady. Działające w jednym układzie lub urządzenia plug-in z własnym agregatem.
  • Montaż odzysku ciepła z urządzeń chłodniczych, dzięki któremu możemy wstępnie podgrzać wodę bieżącą wykorzystywaną w restauracji lub sklepie.
  • Wyposażenie układu chłodniczego w system monitoringu, dający nam możliwość zdalnego sterowania który w przypadku awarii wysyła wiadomość sms oraz email do serwisu i operatora urządzeń. Przyśpiesza nam to czas reakcji a co za tym idzie minimalizuje straty w towarze.
  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Nasze realizacje wykonujemy na urządzeniach sprawdzonych producentów:

Serwis chłodniczy Warszawa - Pro-klim

Wykonujemy instalacje chłodnicze na terenie Warszawy oraz okolicznych miast. Zapraszamy do kontaktu.