Klimatyzacja

Uwaga – darmowy montaż

 

Sprzedaż i montaż klimatyzacji

  • Oferujemy sprzedaż i montaż klimatyzacji mieszkaniowej oraz komercyjnej w Warszawie i okolicach.
  • Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych oraz sieciowych.
  • Montujemy małe systemy klimatyzacji mieszkaniowej jak i duże systemy VRF.
  • Posiadamy 10 letnie doświadczenie, dzięki któremu nasze usługi są świadczone na najwyższym poziomie, począwszy od projektu po przez realizację, kończąc na obsłudze gwarancyjnej.

Rodzaje urządzeń:

Klimatyzatory ścienne typu Split

 Urządzenia działające w systemie:

  • jedna jednostka wewnętrzna – jedna jednostka zewnętrzna.
  • Dedykowane do mieszkań, lokali usługowych oraz biur, przeznaczone do obsługi 1 pomieszczenia.

Klimatyzacja multi

System Multi daje nam możliwość podłączenia do jednej jednostki zewnętrznej kilku urządzeń wewnętrznych. Doskonałe rozwiązanie w przypadku konieczności schłodzenia kilku pomieszczeń przy równoczesnym braku miejsc na kilka jednostek zewnętrznych lub po prostu ze względów estetycznych.

Klimatyzacja kanałowa

Jednostka montowana na poddaszu domów jednorodzinnych lub nad sufitem lokali usługowych, dzięki czemu jest również niewidoczna dla użytkowników. Nawiew powietrza rozprowadzamy poprzez rury wentylacyjne najczęściej do kilku pomieszczeń. Dystrybucja powietrza realizowana jest po przez nawiewniki sufitowe, dzięki czemu nawiew jest niewyczuwalny a co za tym idzie komfortowy.

Klimatyzacja kasetonowa

Urządzenie znajduję zastosowanie w lokalach usługowych oraz powierzchniach biurowych Jednostka wewnętrzna montowana w suficie z nawiewem 4 stronnym lub 360 stopni, gwarantuje nam doskonałe rozprowadzenie powietrza w pomieszczeniu przy równoczesnym zachowaniu komfortu osób w nim przebywających.

Konsole

Urządzenie dedykowane do montażu na poddaszach w których nie mamy możliwości montażu klimatyzatora ściennego. Idealnie sprawdzą się również do ogrzewania dzięki nawiewu powietrza po podłodze.

Klimatyzatory podłogowo-sufitowe

Klimatyzatory dedykowane do sal weselnych, lokali biurowych, restauracji czy też serwerowni. W zależności od producenta możliwe są również dwie opcje montażu, pod sufitem oraz przy podłodze.

SYSTEMY VRF / VRV / SMMS

Duże systemy komercyjne do zastosowań w biurach o dużej powierzchni, hotelach. Możliwość podłączenia pod jeden system w zależności od producenta ok 64 jednostek wewnętrznych. Maksymalna długość orurowania 1000m a różnica wysokości 110 m. Dzięki zastosowaniu systemu oszczędzamy zużycie energii oraz zmniejszamy koszt inwestycji. Kontrola nad układem poprzez system BMS lub sterownik centralny. Dodatkowo możliwość wykorzystania systemu równocześnie jako pompy ciepła do ogrzewania wody bieżącej.

Wybrane modele klimatyzatorów typu split:

AUX Q-Smart Premium Grey

Haier Flexis Plus Black Matt

Panasonic TZ Inverter

GREE U-Crown

Mitsubishi MSZ-AP

TOSHIBA Haori

Podane ceny brutto zawierają 8% VAT dla osób fizycznych oraz standardowy montaż.
 W przypadku usługi realizowanej firmom Vat wynosi 23 %.

Montaż i serwis klimatyzacji w Warszawie i okolicach

montaz@pro-klim.pl

Adres:

PRO-KLIM Klimatyzacja i chłodnictwo
 
 
Alicja Kasprzak
Radzików 8/1
05-870 Błonie
NIP: 118-216-42-09

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń